HİZMETLERİMİZ

Denizyolu Taşımacılığı

Wizlog Logistics müşteri odaklı, uzman kadroları ve yaygın uluslararası servis ağı sayesinde Türkiye ile dünyanın tüm limanları arasındaki her türlü denizyolu taşımacılığı ihtiyacınız için zamanında, uygun maliyetlerle, güvenilir ve hızlı çözümler üretiyor.

Havayolu Taşımacılığı

Wizlog Logistics müşteri odaklı, uzman kadroları ve yaygın uluslararası servis ağı sayesinde Türkiye ile dünyanın tüm havalimanlarıyla arasındaki her türlü havayolu taşımacılığı ihtiyacınız için zamanında, uygun maliyetlerle, güvenilir ve hızlı çözümler üretiyor.

Konteyner Taşımacılığı

Wizlog Lojistik, tüm konteyner hatlarıyla gerçekleşen ithalat ve ihracatların ön ve son taşımalarında yüklerin varacağı yere, istenilen zamanda ve güvenle ulaştırma hedefinden hareket ederek, müşterilerinin memnuniyetini arttırmak ve lojistik ihtiyaçlarına çözüm oluşturmak için hizmet vermektedir. Yönetimindeki özmal çekici ve dorse ekipmanı ile özellikle Mersin ,Adana , İskenderun,Gaziantep,Kahramanmaras ve tüm Türkiyede kapıdan kapıya, fabrika/liman, liman/fabrika taşımalarını gerçekleştirmektedir.

Karayolu Taşımacılığı

Wizlog Lojistik, uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile tüm Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Gerek seçkin tedarikçi ve acente ağı, gerekse yurtdışı partnerleri ile sektöründe lider bir lojistik hizmet sağlayıcı olmayı hedefleyen firmamız , bugün komple, intermodal, grupaj ve proje taşımalarında müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır.